Kurumsal Eğitimler

Yönetici Koçluğu

yonetici-koclugu

Neden Bir Yönetici Koçu ile Çalışmalısınız?

Yönetici koçluğu işteki performansı arttırmak amacıyla kişiye özel ve birebir uygulanan bir yol göstericiliktir. Amaç yöneticinin iş ve çevresiyle ilgili olan davranış ve tutumlarında gerekli değişiklikleri yapmasını sağlamaktır.  

Yönetici Koçluğu Eğitimi

Bu eğitim; 1. Modül; Temel koçluk Bilgi ve Becerileri  2. Modül; Yönetici Koçluğuna Dair  Pratik Uygulamaları içermektedir.

Mentor Eğitimi

Bu eğitimimizde; danışanı ile mentörlük ilişkisini yönetebilecek, kurum kültürünü doğru yöntem ve araçlarla aktarabilecek, danışanının gelişim sürecini takip edip raporlayabilecek ve proaktif yaklaşımlarla yetenek yönetimine destek verebilecek mentörlük becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.
mentor-egitimi

NLP İnsan Mühendisliği

nlp

NLP olaylara, insanlara, yaşadığımız her şeye karşı verdiğimiz olumsuz tepkileri değiştirmeye yarayan teknikleri ve metotları içeren bir sistemdir. Hayatımızda bir sorunla karşılaştığımızda herkes bize ne yapmamız gerektiğini söyler ama bunu nasıl yapacağımızı söylemez. İşte NLP bunu nasıl başaracağımızı söyler, NLP şunu sağlar: Bir şey yapamıyorsan mutlaka onu yapmak için farklı bir yol vardır ve bilinç dışı boyutta sana onu buldurup bilinçli olarak yapmanın yolunu öğretir.

Başarılı Takım Oluşturma

Bu eğitimde; “Başarılı Takım Oluşturma ve Takım Ruhu Yaratmak” için başta Amerika olmak tüm gelişmiş ülkelerde uygulanan en son teknik ve yöntemleri öğreneceksiniz.

takim

Beden Dili ve Etkili İletişim

Beden

Beden dili içteki samimiyeti, varmak istenen noktayı, kendine özgüveni dışa vuruşun gözle görülür şeklidir. Bu eğitim de beden dilinizi en doğru ve en etkili biçimde kullanmayı öğrenecek, etkili iletişim kurmanın püf noktalarını keşfedeceksiniz.

Liderlik ve Yöneticilik Becerileri

Bu eğitimde;” Liderlik ve Yöneticilik” kavramını tanıyarak, liderlik ve yöneticilik yetkinliklerinizle ilgili gelişim alanlarınızı keşfedeceksiniz.

ceo

Motivasyonu Arttırma & Çalışan Bağlılığı

motivasyon

Özellikle bölüm yöneticilerine yönelik bu eğitimde çalışanlarınızın motivasyonlarını nasıl arttıracağınızı öğrenirken bir yandan da işe bağlılığı ve şirket verimliliğinizi arttırmanın sırlarını keşfedip insan psikolojisi üzerine önemli bilgiler edineceksiniz.

Algı Yönetimi

“Algı yönetimi” hedef kitlenin görüşlerini etkilemek için yapılan aktivitelerin tamamını içerir. Algıyı yönetmek iletişimi yönetmektir.“Mantık ikna eder, ancak duygular motive eder.’’ Algıyı yönetebilmek için hedef kitlenin motive edilmesi ve onunla duygusal iletişim kurulması gerekir. Algı yönetimi eğitiminde hem hedef kitlelerinize hem de çalışanlarınıza yönelik ne tür iletişim çabası sergileyeceğinizin ve bu iletişimi nasıl yöneteceğinizin farklı yol ve yöntemlerini öğreneceksiniz.
algi-yonetimi

Zaman Yönetimi

zaman

Etkin zaman yönetimi daha iyi organize olmaktan daha fazla bir şeydir. Bu kaçınılmaz bir şekilde bizim zihin, beden ve ruh durumumuzla ilişkilidir. Bu eğitimde amaçlanan doğru zaman yönetiminin aslında kendini yönetme (beden, zihin ve ruh) durumu yönetimi dolayısıyla da yaşam yönetimi olduğunu göstermektedir. Kısacası kendinizi etkin ve doğru yönetip yönlendirebildiğinizde zamanı çok daha etkin yönetebilirsiniz.

Öfke ve Stres Yönetimi

Öfke ve stres iyi yönetilmez ise sonuçlarının nereye varacağı bilinemez. Bu duygularla başa çıkmanın en etkin yol ve yöntemlerini bizim eğitimimizde bulacaksınız.

Stres

ÜCRETSİZ İŞLETME ANALİZİ

Ekonomik Kriz Sizin İşletmenizi Nasıl Etkiledi?
ÜCRETSİZ İŞLETME ANALİZİ
Kriz sonrası İşletmenizde neyin daha iyi olmasını istiyorsunuz?
Cironuzun artmasını mı?
Karlılığınızın istikrara kavuşmasını mı?
Krizden fırsatlarla çıkmayı mı?
Daha çok müşteri mi?
Motivasyonu yüksek işine bağlı elemanlar mı?
Tüm tıkanma noktalarınızın ortaya çıkarılıp, düzeltilmesini mi?
Ücretsiz İşletme Analizi sadece işletme sahipleri için geçerlidir.
İsteğe Bağlı
Sohbeti Aç
Yardım istiyorsan ulaşabilirsin ?
Yaşam Koçun
Merhaba
Kurumsal Eğitimler ile ilgili bilgi almak istermisiniz?